ARAİLETİŞİM

Koltuk Yıkama Nedir?

Koltuk Yıkama Hizmeti

Koltuk yıkama nedir?, Koltuk yıkama aşamaları nelerdir, bu sayfamızda kısaca buna değineceğiz. Değerli müşterilerimiz bir çok İstanbullu koltuk yıkama hizmetini önemsememekte yada hiç yıkatmamaktadır. Koltuk yıkama hijyen açısından çok önemli ve titizlik isteyen bir iştir.

Şöyle bir düşünün Ülkemizde ortalama bir koltuk takımı 7 ile 10 sene arasında kullanılmaktadır ve bir çoğumuzu  sokakta oynayan çocukları vardır. İşte bu çocuklarımız dışarıda oynadığı zaman zarfında toza maruz kalmakta ve o tozları içeri taşımaktadır. Yine hepimiz çeşitli mekanlarda çalışmakta yine bu mekanlarda Toza maruz kalmakta ve bu tozları evimize getirmekteyiz. Ve yine herkes dışarıda bulunduğu sürede terlemekte, bir çok mekandan bakterileri yine evlerine getirmektedir.

İşte bu tozlar ve bakteriler evimizde bulunan koltuklara elbiselerimiz vasıtası ile yapışmakta ve çeşitli hastalıklara sebebiyet vermektedir.

Neden Koltuklarımız Yıkatmalıyız

Koltuklarımıza bulaşan bakteriler, tozlar, ter gibi maddeler ve sıvılar direk koltuklarımıza yapışmakta ve hastalanmamıza sebebiyet vermekle beraber iyileşmeyi de geciktirmektedir.

Siz değerli müşterilerimize tavsiyemiz ortalama 4 ayda bir koltuklarınızı yıkatmanız ve dezenfekte ettirmenizdir.

Sizin ve Ailenizin sağlığını önmemsiyoruz.

Web sayfamızda bulunan videolarımıza göz atarak koltuk yıkama işleminin neden yapılması gerektiğini daha da iyi anlayabilirsiniz.

Saygılarımızla.