ARAİLETİŞİM

Ümraniye Koltuk Yıkama

Ümraniye koltuk yıkama

Ümraniye koltuk yıkama ve temizleme sayfamıza hoş geldiniz. Fulltime koltuk yıkama ve temizleme firması olarak İstanbul Anadolu yakası Ümraniye ilçesinde profesyonel yerinde koltuk yıkama ve temizleme hizmetleri vermekteyiz.

Firmamızdan koltuk yıkama hizmeti alan müşterilerimiz dilerlerse kampanyamız kapsamında %10 indirimli ev temizlik hizmetleri alabilirler.

Firmamız İstanbul, Ümraniye temizlik şirketleri ile çalışmaktadır.

Ümraniye Koltuk Yıkama Hizmet Noktaları

Fulltime koltuk yıkama firmamız, Ümraniye koltuk yıkama ve temizleme firması olarak Ümraniye ilçesinin;

Adem Yavuz Mahallesi Altınşehir Mahallesi Armağan Evler Mahallesi Aşağı Dudullu Mahallesi Atakent Mahallesi Atatürk Mahallesi Cemil Meriç Mahallesi Çakmak Mahallesi Çamlık Mahallesi Dumlupınar Mahallesi Elmalıkent Mahallesi Esenevler Mahallesi Esenkent Mahallesi Esenşehir Mahallesi Fatih Sultan Mehmet Mahallesi Hekimbaşı Mahallesi Huzur Mahallesi Ihlamurkuyu Mahallesi İnkılap Mahallesi İstiklal Mahallesi Kazım Karabekir Mahallesi Madenler Mahallesi Mehmet Akif Mahallesi Namık Kemal Mahallesi Necip Fazıl Mahallesi Parseller Mahallesi Saray Mahallesi Site Mahallesi Şerifali Mahallesi Tantavi Mahallesi Tatlısu Mahallesi Tepeüstü Mahallesi Topağacı Mahallesi Yaman Evler Mahallesi Yukarı Dudullu Mahallesi olmak üzere tüm mahallelerinde koltuk yıkama hizmetleri vermektedir.

Ümraniye Koltuk Yıkama Firması Koltuklarınızı Nasıl Yıkıyor

Ümraniye koltuk yıkama ve temizleme firması Fulltime koltuk yıkamanın koltuklarınızı nasıl yıkadığını Aşağıdaki videoyu seyrederek görebilirsiniz.


Ümraniye Koltuk Yıkama Firmamızın Diğer Hizmetleri

Firmamız koltuk yıkama ve temizleme hizmetlerinin yanı sıra Ümraniye ilçemizin tüm semt ve mahallelerinde Özel çekyat yıkama, Yatak yıkama ve sandalye yıkama da yapmaktadır.

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir