ARAİLETİŞİM

Sultanbeyli Koltuk Yıkama

Sulyanbeyli Koltuk Yıkama Firması

Sultanbeyli koltuk yıkama ve temizleme hizmetleri, Sultanbeyli koltuk yıkama firması, Full time koltuk yıkama firmamızın web sayfasına hoş geldiniz. SULTANBEYLI/İSTANBUL da en uygun fiyatlı koltuk yıkama firması full time koltuk yıkama firmamız siz değerli müşterilerine profesyonel yerinde koltuk yıkama hizmeti sunmaktadır.

Sulyanbeyli Koltuk Yıkama Firması

Koltuk yıkama hizmetinin yanı sıra Çekyat yıkama, Yatak yıkama ve Sandalye yıkama hizmeti de sunan firmamız 7/24 hizmet sunmaktadır.

Full time koltuk yıkama firmamızdan hizmet alan müşterilerimiz dilerler ise kampanyamız kapsamında full time temizlik şirketleri firmasından %10 indirimle temizlik hizmetleri alabilirler.

Sultanbeyli Koltuk Yıkama Profesyonel Yerinde Koltuk Yıkama Hizmetleri

Sultanbeyli koltuk yıkama firmamız yerinde koltuk yıkama hizmetlerinde profesyonel ekip ve ekipmana sahiptir. Koltuk Ev, Ofis, Büro, Otel, Motel, Konaklama merkezleri ve diğer tüm işletmelere yerinde koltuk, çekyat, yatak ve sandalye yıkama hizmetleri sunmaktayız.

Sultanbeyli Çekyat Ve Yatak Yıkama Hizmetleri

Profesyonel yerinde çekyat ve yatak yıkama hizmetleri sunan Sultanbeyli koltuk yıkama firmamız siz değerli müşerilerinin Evine, İş yerine, Ofisine ve ya Bürosuna gelerek yerinde Çekyat ve Yatak yıkama hizmetleri sunmaktadır.

Yerinde çekyat ve yatak yıkama hizmetleri için bize ulaşın.

Sultanbeyli Koltuk Yıkama Hizmet Noktaları

Sultanbeyli koltuk yıkama hizmetleri firması, FullSultanbeyli koltuk yıkama hizmetleri firması, Full time koltuk yıkama firması olarak aşağıda yazmış olduğumuz tüm semtlerde hizmet vermekteyiz.
Abdurrahmangazi Mahallesi, Adil Mahallesi, Ahmet Yesevi Mahallesi, Akşemsettin Mahallesi, Battalgazi Mahallesi, Fatih Mahallesi, Hamidiye Mahallesi, Hasanpaşa Mahallesi, Mecidiye Mahallesi, Mehmet Akif Mahallesi, Mimar Sinan Mahallesi, Necip Fazıl Mahallesi, Orhangazi Mahallesi, Turgut Reis Mahallesi ve Yavuz Selim Mahallesi olmak üzere tüm semtlerde hizmetinizdeyiz. time koltuk yıkama firması olarak aşağıda yazmış olduğumuz tüm semtlerde hizmet vermekteyiz.

Abdurrahmangazi Mahallesi, Adil Mahallesi, Ahmet Yesevi Mahallesi, Akşemsettin Mahallesi, Battalgazi Mahallesi, Fatih Mahallesi, Hamidiye Mahallesi, Hasanpaşa Mahallesi, Mecidiye Mahallesi, Mehmet Akif Mahallesi, Mimar Sinan Mahallesi, Necip Fazıl Mahallesi, Orhangazi Mahallesi, Turgut Reis Mahallesi ve Yavuz Selim Mahallesi olmak üzere tüm semtlerde hizmetinizdeyiz.

Sultanbeyli’De Koltuk Yıkama, Yatak Yıkama, Çekyat Yıkama Fiyatları

Full time koltuk yıkama ve temizleme firması İstanbul Anadolu yakası Sultanbeyli ilçesinde en uygun fiyatlara koltuk yıkama, Çekyat yıkama, Yatak ve Sandalye yıkama hizmeti sunan koltuk yıkama firmalarının başında gelmektedir.

Koltuk Yıkama: Takım fiyatı 120 Tl.

Çekyat Yıkama: Adet 75 Tl.

Yatak Yıkama: Çift kişilik 75 Tl.

Sandalye Yıkama: Adet 10 Tl.

Yukarıda yazmış olduğumuz fiyatlar güncel fiyatlardır.

Sultanbeyli Koltuk Yıkama, Yatak Yıkama, Çekyat Yıkama Ve Sandalye Yıkama Firmaları İletişim

Full time koltuk yıkama firmamıza web sayfamız da mevcut olan müşteri hizmetleri numaramızdan ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz aynı iletişim numarasına Sms atabilir yada WatsApp yolu ile bize mesaj atarak flyat teklifi isteyebilirsiniz.

Full time koltuk yıkama ve temizleme hizmetleri, Sultanbeyli koltuk yıkama.

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 yorum “Sultanbeyli Koltuk Yıkama”