ARAİLETİŞİM

Sancaktepe Koltuk Yıkama

Sancaktepe Koltuk Yıkama

Sancaktepe koltuk yıkama ve temizleme hizmetleri, Full Time yerinde koltuk yıkama hizmetleri sayfamıza hoş geldiniz. Sancaktepe koltuk yıkama ve temizleme hizmetlerinde en uygun fiyatlı, Kaliteli, Hijyenik ve profesyonel koltuk yıkama ve temizlik firması olarak 7/24 Sancaktepe içesinin tüm mahalle ve semtlerinde hizmetinizdeyiz. Sancaktepe koltuk yıkama firması Full Time koltuk yıkama firmasına ulaşın.

Sancaktepe Koltuk Yıkama

Firmamız’dan koktuk yıkama hizmeti alan müşterilerimiz dilerlerse sancaktepe temizlik şirketleri firmasından %10 indirimli ev temizlik hizmetleri de alabilirler.

Sancaktepe Koltuk Yıkama Yerinde Koltuk Yıkama Sancaktepe yerinde koltuk yıkama firması

Sancaktepe koltuk temizleme ve yıkama firması Full Time koltuk yıkama firmamız evde yerinde koltuk yıkama hizmetinin yanı sıra profesyonel olarak İş yerleri, Ofisler, Otel, Motel, Konaklama merkezleri ve tüm işletmelere yerinde koltuk yıkama hizmeti sunmaktadır.

Tüm kurum ve kuruluşlar yerinde koltuk yıkama ve temizleme hizmetleri için 7/24 bize ulaşabilirler.

Sancaktepe Yerinde Koltuk Yıkama Firması Hizmet Bölgeleri

Sancaktepe koltuk yıkama hizmet noktaları

Sancaktepe yerinde koltuk yıkama firması, Full Time koltuk yıkama firmamız Sancaktepe, İstanbul ilçesinde bulunan 19 mahalle ve semtin tamamında Evinize, İş yerinize, Ofisinize veya Büronuza kısaca işlermenize gelerek yerinde koltuk yıkama hizmeti sunmaktadır.

Full Time koltuk yıkama firmasına Sancaktepe ilçesinin;

Abdurrahmangazi Mahallesi, Akpınar Mahallesi, Atatürk Mahallesi, Emek Mahallesi, Eyüp Sultan Mahallesi, Fatih Mahallesi, Hilal Mahallesi, İnönü Mahallesi, Kemal Türkler Mahallesi, Meclis Mahallesi, Merve Mahallesi, Mevlana Mahallesi, Osmangazi Mahallesi, Paşaköy Mahallesi, Safa Mahallesi, Sarıgazi Mahallesi, Veysel Karani Mahallesi, Yenidoğan Mahallesi ve Yunus Emre Mahallesi olmak üzere tüm mahalle ve semtlerden bize ulaşabilir ve profesyonel koktuk yıkama hizmeti alabilirsiniz.

Sancaktepe Yerinde Koltuk Yıkama Fiyatları

Sancaktepe koltuk yıkama ve temizleme firması Full Time koltuk yıkama firmamız sayfamızın başında belirttiğimiz üzere Sancaktepe, İstanbul da en uygun fiyata profesyonel koltuk yıkama hizmetleri sunan koltuk yıkama firmasıdır.

Koltuk yıkama fiyat listemiz.

Sandalye yıkama: Adet 10 Tl

Çekyat Yıkama: Adet 75 Tl

Yatak Yıkama: 75 Tl

Koltuk Yıkama Takım Fiyat 150 tl dir.

Neden Sancaktepe Koltuk Yıkama Firmasını Tercih Etmelisiniz

Koltuk yıkama hizmetleri profesyonellik isteyen bir hizmettir ve profesyonellerce yapılmalıdır.

Hijyen kurallarına uygun bir koltuk yıkama hizmeti gerekli ekip ve ekiman ile yapılmalı, Kullanılan leke çözücüler lekenin cinsine göre uygulanmalıdır.

Profesyonel yerinde koltuk hizmeti için bizi tercih ediniz.

Sancaktepe Koltuk Yıkama, Sancaktepe Yerinde Koltuk Yıkama Firması İletişim

Full time yerinde koltuk yıkama ve temizleme firmamıza 7/24 web sayfamızda mevcut olan müşteri hizmetleri numaramızdan hemen ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz WhatsApp üzerinden bize mesaj atarak yada normal sms yollayarak fiyat bilgisi isteyebilir, Adress bilgilerinizi atarak randevu oluşturabilirsiniz.

 

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir