ARAİLETİŞİM

Taşdelen Koltuk Yıkama

Taşdelen koltuk yıkama

Taşdelen koktuk yıkama, Taşdelen koltuk yıkama ve temizleme hizmetleri, Full time koltuk yıkama firmamız, Taşdelen, Çekmekö mahallesinde siz değerli müşterilerine profesyonel koktuk yıkama ve temizleme hizmetleri sunmaktadır. Profesyonel koltuk yıkama ve temizleme hizmetleri için Çekmeköy, Taşdelen semtinden 7/24 bize ulaşabilir ve koltuk yıkama hizmetleri alabilirsiniz.

Taşdelen Koltuk Yıkama Fiyat Tarifesi

Taşdelen koltuk yıkama olarak uygun fiyatlara hizmet sunmaktayız.

Koltuk Yıkama : 120 tl.

Çeykyat Yıkama : 80 tl.

Yatak Yıkama Çift Kişilik : 80 tl.

 

Taşdelen Kolyuk Yıkama

Taşdelen Yatak Yıkama, Taşdelen Koltuk Yıkama Farkıyla

Taşdelen koltuk yıkama ve teizleme firmamız siz değerli müşterilerine İstanbul Anadolu yakası Taşdelen, Çekmeköy mevkiin de profesyonel yatak yıkama ve temizleme hizmetleri vermektedir. Taşdelen yatak yıkama ve temizleme hizmetleri firmamıza 7/24 web sayfamızda bulunan iletişim numaralarımız vasıtası ile klayca ulaşabilir ve fiyat bilgilendirmesi isteyebilirsiniz.

Taşdelen Koltuk Yıkama Ve Yatak Yıkama Hizmetleri İletişim Numaralkarı

Taşdelen koltuk yıkama ve yatak yıkama firmamıza web sayfamızda bulunan iletişim numaramız vasıtası ile direkt olarak ulaşabilirsiniz.

0536 478 87 04 nolu iletişim numaramızı hemen araabilir yada 0536 478 87 04 nolu iletişim numaramıza WhatsApp yolu ile mesaj atarak bilgi alabilirsiniz.

Firmamız yukarıda da belirttiğimiz üzere profesyonel koltuk ve yatak yıkama hizmetleri sunmaktadır. Firmamız halı yıkama firması değildir ve halı yıkama hizmeti vermemektedir. Halı yıkama hizmetleri için 7/24 Beşiktaş halı yıkama fabrikasına ulaşabilirsiniz. 

Fulltime koltuk yıkama İstanbul Anadolu yakası koltuk yıkama ve temizleme firması. Profesyonel temizlik hizmetleri.

Alemdağ koltuk yıkama hizmetleri

Alemdağ Koltuk Yıkama

Alemdağ koltuk yıkama ve temizleme firması, Full time koltuk yıkama hizmetleri sayfamıza hoş geldiniz. Full time koltuk yıkama firmamız Alemdağ, Çekmeköy bölgesinde […]

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir